ĮGALINU SAVE

Galios gyvūnų  kortos

38 kortų kaladė su knygele
Rinkinį sudaro 34 skirtingų gyvūnų ir 4 abstrakčios – intuicijos kortos. Jas ištraukus, galėsite patys pajausti, ar meditacijoje sutikti savo galios gyvūną, kuris nėra pavaizduotas kortelėse (knygelėje rasite nuorodą į rekomenduojamą meditaciją).
Pasinaudokite galios gyvūnų kortomis savęs pažinimui, saviugdai, sąmoningumui ir pastabumui didinti. Stiprūs gyvūnų archetipai ir afirmacijos padės atsakyti į rūpimą klausimą arba gauti nuorodą esamoje situacijoje.
Atraskite ir savo galias šioje draugystėje su gyvūnu. Pažindami jo savybes ir gebėjimus, geriau pažinsite ir savo stipriąsias puses. Pasinaudokite proga skirti daugiau dėmesio detalėms. Įsijauskite į savo galios gyvūną. Susitapatinkite su gyvūnu ir taip atraskite naujų spalvų, skonių, potyrių. Leiskite sau eiti tiek giliai, kiek jaučiatės pajėgūs ir tiek plačiai, kiek tik pavyks, o tada prisiminkite, kad viskas nėra taip jau rimta, tai tik žaidimas pavadinimu „gyvenimas“, kurį geriausiai sekasi žaisti tiems, kas moka atsipalaiduoti ir mėgaujasi.

PASIRINK GALIĄ

SAU

INSTINKTAI. IŠTIKIMYBĖ. EMPATIJA.

Afirmacija: Aš pasitikiu savo instinktais ir seku, kur veda mano vidus

GAUSA. JĖGA. RAMYBĖ.

Aš turiu užtektinai jėgų visiems savo tikslams pasiekti

KILNUMAS. ELEGANCIJA. IŠTVERMĖ

Afirmacija: Aš renkuosi gėrį: matyti ir skleisti gėrį

KANTRYBĖ. DĖMESYS. TIKSLUMAS.

Afirmacija: Aš jaučiu ir priimu savo amžinumą

PIRKIMAS

SIUNTIMAS

GRĄŽINIMAS

PRIVATUMO POLITIKA IR DUOMENŲ APSAUGA