RENKUOSI GROŽĮ KASDIENĄ

Printai

Menas gali jaudinti, įkvėpti, nunešti mintis į fantazijų pasaulį. Menas kažkaip kitaip paliečia mūsų širdį. Vieni paveikslai rezonuoja, tarsi kalba su į jį žvelgiančiu žmogumi, o kiti lieka nepastebėti. Kiekvienas mūsų esame unikalūs, su savo istorija, todėl ir menas mus paliečia skirtingai. Labai svarbu, kad aplinkoje, ypatingai namuose būtų tie meno kūriniai, kurie būtent jums yra svarbūs, į kuriuos jums norisi žiūrėti.

Printas yra originalaus piešinio reprodukcija. Jūsų paveikslas bus atspausdintas unikalia Giclée technika ant muziejinės kokybės akvarelinio popieriaus. Rezultatas labai menkai skiriasi nuo originalo.

Kviečiu pasižvalgyti ir išsirinkti sau tinkamą paveikslą. Piešinį, kuris paliečia būtent tavo širdį.

PASIRINK TINKAMĄ

SAU

AŠ RENKUOSI SAVE

Tai pats svarbiausias pasirinkimas. Kai aš pasirenku save, esu taikoje, esu pilnatvėje. Čia yra mano gyvenimas. Aš jame esu pats svarbiausias veikėjas. Ir aš jame renkuosi save. Be pykčio, be tikslo įskaudinti, priešingai su meile pasirenku save.

VILKĖ

Vilkė tai simbolis tos laukinės moters, kurią turime kiekviena mūsų. Tai tas žvėriškas kauksmas viduje, kai išduodu save. Tai pati stipriausia intuicija, instinktai ir empatija. Ištikimybė, pirmiausia sau pačiai, štai ko mus moko vilkė.

DOVANOS

Kiekvienas mūsų turime tėvus, senelius, prosenelius ir taip tolyn, gilyn, platyn. Net jei nežinome jų, jie gyveno ir iš jų gimėme mes. Šaknys maitina mus, jų dėka turime žinojimą, kuris didesnis už mūsų pažinimą. Kiekvienas esame šaknų tąsa ir vienintelis mūsų tikslas žemėje tai žydėti ir laimingais.

GALIMYBĖS

Mano galimybės neturi ribų. Aš galiu tiek, kiek sau leidžiu, kiek leidžia mano įsitikinimai ir kiek aš patikiu savimi. Kviečiu pajausti galimybes kaip begalybę, kaip neribotą laisvę rinktis. Išskleisk rankas, užmerk akis ir skrisk.

TURĖK JŲ GALIĄ SAVO NAMUOSE

UŽSAKYMAS

Tai individualus printų užsakymas. Jums reikia pasirinkti, pavadinimą įrašyti užsakymo skiltyje. Printas spausdinamas ant muziejinio popieriaus. Jų dydis 30x50cm, pasirinkite bus įrėmintas ar ne. Užsakymas vykdomas 10-15d., siuntimo kaina skaičiuojama individualiai.

PIRKIMAS

SIUNTIMAS

GRĄŽINIMAS

PRIVATUMO POLITIKA IR DUOMENŲ APSAUGA