PRIMINIMŲ KORTELĖS

Šviesos kortelės mamoms

54 kortelės priminti tau, kokia esi nuostabi jau dabar!

Jauskis laisva naudodamasi jomis taip, kaip jauti. Atverk savo vaizduotę ir tegul ji padiktuoja dar daugiau galimybių, kaip jos gali pasitarnauti tau, sugrįžti į save ir auginimą lengvume.

Jei turi klausimą, kuris vis užkabina mintis ar jausmus, jei norisi palaikymo ar paramos, jei norisi prisiminti, kad esi ne viena ir viskas su tavim yra gerai – išsitrauk kortelę, pasinaudok savo ir jų išmintimi. Gali išsirinkti pagal piešinį ar ištraukti nežiūrėdama. Gali išsirinkti kelias, kurios kviečia labiausiai. Pasikliauk šia akimirka, kaip dabar norisi labiausiai?

Jos gali būti ir tavo kelrodė žvaigždė. Išsitrauk ryte, pabūk su ja nors akimirką, pajausk, kaip tai jaučiasi tau. Kas atliepia tame? Gyvenk šią dieną vis primindama sau tai. Patyrinėk, ar tai įsilieja į tavo kasdienybę? Kaip tai keičia tavo mintis, būseną, o gal gyvenimą?

Per jas kalba tavo aukščiausia galia, vedimas, intuicija ir pats gyvenimas. Jis visada renkasi tave apdovanoti, jei renkiesi gyventi, o ne kentėti.

Atsiverk naujam savęs patyrimui. Prisimink, kad esi Kūrėjo dukra, kurią jis be galo myli, rūpinasi ir dovanoja nuostabiausią gyvenimą! Ar priimsi tai?

PASIRINK

SAU

Tu visada elgiesi geriausiai kaip gali

Net jei atrodo, kad galėjai pasielgti geriau ar išmintingiau, tai netiesa. Kai iškyla situacija – net jei turi kelis variantus kaip elgtis – nei karto nesirenki „Šis variantas blogesnis, renkuosi šį“. Visada renkiesi, kaip geriausia dabar.

Nepersistenk

Kartais tikrai per aukštai iškeliu reikalavimų kartelę sau, vaikams, vyrui. Atsipalaiduoju ir kartelę nuleidžiu nors dienai. Šiandien renkuosi mažiau, ko nenoriu ir daugiau, ko norisi. Juk kai esu džiaugsminga ir laiminga – laimi visi.

Viskas su tavim yra gerai

Tu jau puiki. Puiki žmona, gera mama, mylima dukra. Jei leistumei sau būti kaip yra dabar? Taip kaip jauti, patiri, matai ir supranti. Jau dabar viskas su tavimi yra gerai.

Pailsėk

Jei jautiesi pavargusi – jau yra pakankama priežastis tam, kad pailsėtumei. Net jei manai, kad darai nepakankamai ar tai, ką darai nevertinga – vieną dieną to nedaryk. Kaip atrodo namai tada? Tu nusipelnei poilsio net jei didžioji dalis darbų – nematomi.

PIRKIMAS

SIUNTIMAS

GRĄŽINIMAS

PRIVATUMO POLITIKA IR DUOMENŲ APSAUGA