aš esu. aš galiu. aš leidžiu sau

Afirmacijų kortelės moterims

Šioje dėžutėje rasite knygelę ir 44 korteles su autoriniais piešiniais ir afirmacijomis. Afirmacija – tai pozityvus teiginys, kartojamas norint įtakoti pasąmonę. Juk sakoma: mintis kuria žodį, žodis – veiksmą, veiksmas – charakterį, o charakteris – likimą.

Mūsų kūnas kiekvieną mūsų mintį išgyvena čia ir dabar, išskiria atitinkamus hormonus, tad galvodami apie praeities negandas arba besibaimindami dėl ateities, priverčiame savo kūną išgyventi stresą šiuo metu. Jeigu tai taip stipriai mus veikia fiziškai, galime sąmoningai išgyventi meilę, gausą, laimę, ramybę jau dabar. Kai mintis virsta emocija, pajaučiame tai savo kūne. Leiskime savo kūnui tai patirti.

Rekomendacija: dienos pradžioje intuityviai išsitraukite vieną kortelę. Perskaitykite, įsižiūrėkite į paveikslėlį, pajauskite, kokią emociją jums tai kelia, išgyvenkite šį teiginį sakant jį garsiai, taip, lyg tai jau yra jūsų gyvenime. Pasidėkite kortelę jums dažnai matomoje vietoje ir kartokite sau šį teiginį tiek kartų, kiek tai yra malonu.

Šios kortelės yra skirtos moterims ieškančioms savęs ir ieškančioms šviesos savyje.

PASIRINK

SAU

ŠVIESA

Net juodžiausioje tamsoje ir ypač tada, galime užsimerkti, nukreipti dėmesį į save ir surasti šviesą, o tada ją plėsti tol kol ir atsimerkus atrodys šviesiau. Kiekvieną dieną, kiekvienoje situacijoje galime įžvelgti kažką gero, kažką šviesaus, o jeigu šiandien ir neįstengiu pamatyti, renkuosi tikėti, kad prasmė pasimatys vėliau. Pasirinkus savyje ir aplinkoje matyti šviesą, tai kaip mat plečiasi ir didėja. Pasirink matyti šviesą, pasirink būti šviesa.

NUOSTABA

Galvojimas, kad aš viską žinau, uždaro labai daug durų, daug galimybių. Įsileiskime šviežio oro, nepažintų kvapų, naujų garsų, spalvų, taip praturtinkime šią dieną. Leiskime gyvenimui mus nustebinti. Pastebėkime net mažus dalykus, kurie yra gražūs, džiugina, o gal pažadina prisiminimus. Taip vėl ir vėl savo kūne išgyvename jau patirtas stebuklingas emocijas. Išdrįsk pamatyti, kad yra kitaip nei galvojai. Nuostaba yra puikus žadintuvas į stebuklingą dieną.

MEILĖ SAU

Mes mokame mylėti ir vertinti kitus, bet kaip nelengva tokia pat palaikančią meilę duoti sau, tačiau kiekviena iš mūsų gali jau dabar pasirinkti būti laiminga ir rinktis tai kiekvieną akimirką, su kiekvienu įkvėpimu ir iškvėpimu. Ir duoti, duoti sau, tiek meilės kiek reikia, tokios kokios ilgisi mano širdis. Pagirkime save, net už mažus pasiekimus, padrąsinkime eiti ten kur baugu, bet labai norisi, būkime pačios sau tas mylimas ir mylintis žmogus, kurio trokštame. Pasirinkime būti laimingos, girdėti save, rūpintis, atliepti savo poreikius ir mylėti save tokias kokios esame jau dabar.

GAUSA

Taip dažnai mes bijome norėti ir tuo pačiu labai norime sukontroliuoti kiek ko mūsų gyvenime turėtų būti. Ir čia kaip taisyklė mes užspaudžiame nemalonius dalykus ir jų vengiame, o abstrakčius, malonius dalykus gana drąsiai kviečiame į savo gyvenimą. Laimė, meilė, sveikata gali atkeliauti į mūsų tikrovę, visai kitaip nei vaizdavomės. Tam, kad pajusti laimę, pirmiausia derėtų atpalaiduoti kontrolę, kad pritraukti meilę, nustoti turėti jai sąlygų ir reikalavimų, sveikatą – pamilti ir padėkoti savo kūnui. Dėkokime Visatai už visokeriopą gausą, jos tikrai apstu aplink kiekvieną iš mūsų.

PIRKIMAS

SIUNTIMAS

GRĄŽINIMAS

PRIVATUMO POLITIKA IR DUOMENŲ APSAUGA