Online programa

Jeigu gausos tema vis pasiekia Tave, jeigu manai, kad atėjo laikas žengti žingsnį į pokytį, kviečiame į  21 dienos GAUSOS programą. Tai intensyvi ir įkvepianti programa, skirta padėti Jums pakviesti gausą į savo gyvenimą. Ši programa sujungia galingas gausos afirmacijas, paskaitas, praktikas, meditacijas, bendruomeninę paramą Facebook grupėje, asmenines ir grupines užduotis. Tegul šis laikas būna ta galimybė, kurią pagaliau gali suteikti sau, pamatydama save ir savo aplinką kitomis akimis. Šios 21 dienos bus jūsų asmeninio augimo ir gausos kelias.

KAS JŪSŲ LAUKIA ŠIOJE PROGRAMOJE:

3 MODULIŲ PROGRAMA:

  1. Pasąmonės įtaka gausos srautui.
  2. Ribojantys įsitikinimai. Kas slepiasi po užspaustomis emocijomis.
  3. Gausos materializacija.

Transliacijos: paskaitų video su galimybe peržiūrėti Jums patogiu laiku.

Asmeninės konsultacijos: esant poreikiui, sutarsime patogų laiką nuotolinei asmeninei konsultacijai.

Meditacijos: medituojant, vizualizuojant skverbsimės į pasąmonės kampelius bei giluminiuose sluoksniuose keisime savo įsitikinimus.

Individualios užduotys: Gausite individualias užduotis, skirtas transformuoti ribojančius įsitikinimus, atsiverti gausos srautui, įsipareigoti, prisiimti atsakomybę ir mėgautis savo gyvenimu.

Uždara Facebook grupė: Prisijungsime prie bendruomenės Facebook grupėje, kur galėsime dalintis savo patirtimi, bendrauti su kitais programos dalyviais ir gauti papildomos paramos bei motyvacijos.

Kokias naudas gausite:

Pozityvus mąstymas: Programa padės Jums keisti savo mąstymo modelį. Gausos afirmacijos ir meditacijos skatins pozityvų požiūrį, kurio pagalba peržiūrėsime aktualias situacijas ir problemas. Žengsime žingsnį į gausą ir pasitikėjimą savimi.

Streso mažinimas: kasdienių afirmacijų ir meditacijų pagalba, mokysimės atsipalaiduoti ir mažiau sureikšminti dalykus. Lengviau priimti gyvenimą, tokį koks jis yra. Tai tikrai atsilieps kasdienėje savijautoje.

Geresnis savęs supratimas: Programos metu individualios užduotys ir gyvieji susitikimai padės geriau suprasti save, savo troškimus ir tikslus.

Gausos principų taikymas: Mokysimės taikyti gausos principus savo kasdieniniame gyvenime. Tai gali apimti tiek materialiąją gausą, tiek emocinę ir dvasinę gausą.

Bendruomenės parama: Uždara Facebook grupė ir grupiniai užsiėmimai suteiks galimybę bendrauti su kitais, dalintis patirtimi ir gauti paramą iš bendraminčių, kurie siekia tų pačių tikslų.

Asmeninio augimo skatinimas: Programa skatins asmeninį augimą ir tobulėjimą. Dalyviai bus skatinami žengti žingsnį į priekį ir siekti savo svajonių.

Savigarbos ir pasitikėjimo savimi jausmas: Geriau supratus save ir savo galimybes, dalyviai gali jausti didesnį pasitikėjimą savimi ir didžiuotis savo pasiekimais.

Konkrečių tikslų pasiekimas: Dalyviai gali naudotis programos principais siekdami konkrečių tikslų, pvz., finansinių, karjeros ar sveikatos tikslų.

Kūrybiškumo skatinimas: Gausos programa skatins kūrybiškumą, nes dalyviai mąstys plačiau ir ieškos naujų būdų pasiekti norimus rezultatus.

Visa tai priklauso nuo individualaus Jūsų požiūrio, atsidavimo ir pastangų.  Pasitikėkite savimi ir leiskitės į nuotykį!

 

DATA

Online programą galite pradėti Jums patogiu laiku ir atlikti užduotis savu tempu.

KAINA

 3421 dienos programą

Jeigu turite klausimų drąsiai rašykite

info@zemynosdovanos.lt arba skambinkite +37062082300