pasitikiu savimi

Gerų emocijų kortelės vaikams

24 kortelės, skirtos vaikams nuo 3 iki 12 metų amžiaus. Šios kortelės jūsų vaikams padės sukurti ir išlaikyti teigiamus mąstymo modelius. Žaismingi pandos, vilko, voverytės, dramblio ir kitų gyvūnų paveikslėliai, su tarsi pačių gyvūnų tariamais sakiniais, skatins vaikus labiau pasitikėti savimi, stiprins savivertę bei padės nubrėžti ribas.

Naudojimo būdai:
• Išsitraukite kortelę ryte, ruošiantis į darželį ar mokyklą. Aptarkite paveiksliuką. Pakartokite pozityvią mintį kartu su vaiku kelis kartus. Paklauskite, kaip jis jaučiasi, tardamas užrašytus žodžius.
• Kai vaikas yra sudėtingoje situacijoje, nerimauja, graužiasi ar bijo, galima išsitraukti kortelę ir sužinoti, ką apie tai sako gyvūnai. Pozityvi mintis padės išeiti iš užsisukusio blogų minčių rato.
• Pasirinkite ir aptarkite kortelę prieš eidami miegoti vakare. Pajauskite, pakartokite ir aptarkite pozityvią mintį kelis kartus.

Būkite kūrybingi, žaiskite su vaikais. Net viena įkvėpianti ir padrąsinanti mintis per dieną yra svarbi

Patikimiausias būdas mokyti vaikus sąmoningumo, emocijų priėmimo ir paleidimo – mums patiems būnant sąmoningais ir žaidžiant su jais.

GYVŪNAI SAKO

TAU

AŠ PASITIKIU SAVIMI

Drąsiai išbandau naujus dalykus

AŠ ESU ŠVELNUS

Savyje turiu daug meilės

AŠ ESU DRĄSUS

Net jeigu man baisu, aš vis tiek galiu pabandyti

AŠ ESU SUSIKAUPĘS

Aš pastebiu kas vyksta aplinkui mane

PIRKIMAS

SIUNTIMAS

GRĄŽINIMAS

PRIVATUMO POLITIKA IR DUOMENŲ APSAUGA